En iyi fiyat performans telefonları hangileri

Posted on Posted in Uncategorized

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda en iyi fiyat performans telefonlarını inceliyeceğiz.

Öncelikle piyasada çok çeşitlilik gösteren bir çok marka model bulunuyor ama günümüz şartlarında her model cep telefonu alınmamalı nedeni açıklamamızda..

Bir cep telefonu bize ne verebilir Nfc olmalı mı 5 ghz wifi desteği olmalı mı yoksa 4 k ekranı mı olmalı..?
Aslınad bunların hiç birine gerek yok sırf ekranı 4 k diye belli bütçelerin üzerinde alınabilecek cep telefonları varken neden 5000TL+ cep telefonlarına para verelim ki herkesin yaptığı sosyal medyada dolaşmak, resim çekmek,film seyretmek,görüntülü konuşmak daha fazlasını kimse en iyi telefon dahi olsa yapmıyor.

Kimse telefonunda winrarla dosya sıkıştırmıyor kimse video editlemiyor e o zaman neden daha fazla para verelim ki..

O zaman gelelim ortalama bir bütçeyle en iyi fiyat performans telefonlarını sıralayama

Tabiki En bilinenden başlamak en doğrusu ve ilk sırayı Xiaomi Mi6 çekiyor

Sonrasında Sırasıyla One Plus serisi, Lenovo p2,Casper Via , Vestel Venüs, Motorola moto serisi,Gm 9 Google destekli, Asus Zenfone 3 ve üstü seriler

Tabiki Dünya devi Samsung’u yazmadan geçemicem ama malesef fiyat performans adlı yazımız oldugu için vermiş olduğu performansa göre fiyatını pahalı bulduğumdan listeye onu eklemedim,tabiki teknolojiyi takip etmek zor belki bu yazı 3 sene sonra okunduğunda geçerliliğini yitirmiş olacak ama en azından Xiaomi Mi serisi telefonların en iyi fiyat performans telefonu olduğu gerçeği tahmin ettiğim üzere değişmeyecektir.

En iyi fiyat performans telefonları listemizde belirttiğimiz gibidir sizde boşu boşuna sırf marka diye boşu boşuna fazla para vermeyin
Not: Her markanın en iyi ürünleri vardır ama en iyi fiyat performans ürünleri olmayabilir.

Sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir